REKVALIFIKACNI-KURZY.info

Kurzy, školení, semináře a/nebo rekvalifikace # MASER PRO SPORTOVNI A REKONDICNI MASAZE MIMO OBLAST ZDRAVOTNICTVI REKVALIFIKACNI KURZ

 
## Akreditovaný rekvalifikační kurz ##  
Rekvalifikační-kurzy.info | sportovní masáže | Masérské kurzy > MASÉR pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví - rekvalifikační kurz

MASÉR pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví - rekvalifikační kurzCena kurzu:
    ... 10.000 Kč/kurz - není DPH
    ... (kurz je osvobozený od DPH)


Pro ty z Vás, kteří chcete pracovat jako regenerační masér a uplatnit se tak v širokém okruhu regeneračních zařízení, saun, fitnesů, solárií, sportovních klubů, sportovních areálů a také jako živnostník. Absolvent získává celostátně platné osvědčení o rekvalifikaci pro pracovní činnost v oboru „Masér pro sportovní a rekondiční masáže“, Toto osvědčení je akreditováno u MŠMT ČR pod číslem jednacím: 055 - 2009–50-R a splňuje všechny požadavky živnostenského zákona pro následné vydání „Živnostenského listu“ v oboru „Masérské, rekondiční a regenerační služby “. ... © MANOV s.r.o.
 
Přihláška na kurz & termín:
MASÉR pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví - rekvalifikační kurz

Téma kurzu: sportovní masáže, Masérské kurzy, ,

Určeno pro ...

Pro ty z Vás, kteří chcete pracovat jako regenerační masér a uplatnit se tak v širokém okruhu regeneračních zařízení, saun, fitnesů, solárií, sportovních klubů, sportovních areálů a také jako živnostník. Předchozí znalosti z oboru nejsou podmínkou, vstupní předpoklady pro přijetí účastníka do rekvalifikačního kurzu:
- dosažení středního odborného, úplného středního nebo úplného středního odborného vzdělání [maturita nebo výuční list]
- věk 18 let
- dobrý zdravotní stav

Masérský kurz je určen pro zájemce z řad široké veřejnosti. Umožní Vám


* pracovat nebo podnikat v masérských a regeneračních službách
* pomáhat ostatním lidem
* získat teoretické i praktické znalosti o jednom z nejvíce prosperujících a rozvíjejících se oborů
* naučit se účinné masážní postupy a techniky
* získat základní pilíř vzdělání pro Vaše případné další specializace v ostatních kurzech
* zlepšit si výrazným způsobem své zdraví a zdraví svých blízkých
* osvojit si správný přístup k této nádherné a smysluplné práci

Přednáší ...

Lektoři z firmy: MANOV s.r.o.


Program kurzu, obsah studia ...


V příjemném a motivujícím prostředí se postupně naučíte vše, co souvisí s teorií i praxí úspěšné masáže. Učivo je rozděleno do 152 výukových hodin, je řazeno do přehledných tematických bloků, které na sebe vzájemně navazují a doplňují se.

Kvalifikovaní a zkušení lektoři používají odborné materiály, názorné pomůcky a moderní techniku. Podrobná skripta, která obdrží každý účastník, jsou již zahrnuta v ceně kurzu.

Velký důraz klademe na důkladné procvičení praktické části masáží, na zvládnutí teorie i anatomie.

Naším cílem je, aby jste si svoji práci zamilovali, byli v ní dobří a dělali ji s nadšením a s profesionální jistotou. Váš úspěch a spokojenost v praxi je pro nás tou nejlepší odměnou.

Obsah studia:

* anatomie
* fyziologie
* hygiena
* první pomoc
* kožní choroby
* regenerace sil
* teorie a praxe masáže

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod a dokáží s lidským tělem i duší doslova zázraky. Staňte se kouzelníky, mistry svého oboru a začněte tím, že nám dáte důvěru a svěříte svou výuku do našich rukou. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom byli pro Vás těmi nejlepšími učiteli.

Cíl studia a využití získaných poznatků

Cílem kurzu je připravit našeho absolventa tak, aby mohl samostatně a ihned po ukončení kurzu pracovat jako masér, poskytující služby obyvatelstvu v souladu se živnostenským zákonem, dále jako masér ve všech sportovních, lázeňských, regeneračních a tělovýchovných zařízeních, kde zajišťuje regeneraci u zdravých lidí. profesionální jistotou. Váš úspěch a spokojenost v praxi je pro nás tou nejlepší odměnou.

Osvědčení o rekvalifikaci

Masérský kurz je ukončen závěrečnou zkouškou. Získáte osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví. Na základě tohoto Osvědčení o rekvalifikaci Vám v případě zájmu o podnikání vydá příslušný živnostenský úřad živnostenské oprávnění na masérské, rekondiční a regenerační služby.


Další popis (úroveň, podmínky účasti, minimální znalosti) ...

Úhrada je též možná prostřednictvím úřadů práce.

 • Délka trvání kurzu
  - 152 vyučovacích hodin
 • Počet účastníků ve skupině
  Výuka probíhá v malých skupinách a je kladen důraz na individuální přístup.
 • Studijní materiály
  Obdržíte při zahájení kurzu, jsou zahrnuty v ceně kursu.
 • Termíny rekvalifikací
  Nepřetržitě celý rok, dle utvoření studijní skupiny. Termíny výuky jsou dohodnuty dle požadavků uchazečů ve skupině.

 • *úhrada je též možná prostřednictvím úřadů práce [tady se cena může lišit]
  Spolupracujeme s Úřady Práce. V případě, že máte zájem kurz absolvovat prostřednictvím ÚP, počítejte minimálně s třítýdenní lhůtou pro schvalovací řízení na Úřadu práce.
 • Na kurz si přineste:
  Na masérský kurz si prosím vezměte pohodlný oděv pro masírování, přezůvky, poznámkový blok, psací potřeby, prostěradlo na masážní lehátko, malý a velký ručník na přikrytí.

*
* Poznámka:
Vyhrazujeme si právo na posunutí, příp. zrušení termínu kurzu z důvodu neutvoření studijní skupiny.


Informace o rekvalifikaci

akreditace REKVALIFIKAČNÍ kurz, tento kurz je akreditován
- Pro možnost získaní živnostenského listu je vhodné se v případě jakéhokoliv rekvalifikačního kurzu informovat na místním živnostenském úřadu.
- V případě zájmu o vyplnění podkladů pro úřad práce, pošlete nezávaznou přihlášku. Viz 'Dotaz ke kurzu pro UP' v sekci termíny kurzu (níže).certifikat Účastník kurzu obdrží certifikát

zkouska Kurz je ukončen zkouškou

MASÉR pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví - rekvalifikační kurz
Seznam kurzů & jednotlivých termínů


Termín kurzu
Místo konání
Rekvalifikační kurz a/nebo školení
Téma rekvalifikace
Akreditace - Certifikát - Zkouška
Cena
[včetně DPH]

[Přihláška]

(Termín bude upřesněn)
Třebíč - Vysočina kraj, Tkalcovská 16 67401

MASÉR pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví - rekvalifikační kurz (rekvalifikační kurz)- Kurz je akreditován - - Rekvalifikační kurz - - Po ukončení kurzu se obdrží certifikát o absolvování - - Zkouška -
10.000 Kč/kurz
Dotaz ke kurzu pro UP

(Termín bude upřesněn)
Třebíč - Vysočina kraj, Tkalcovská 16 67401

MASÉR pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví - rekvalifikační kurz (rekvalifikační kurz)- Kurz je akreditován - - Rekvalifikační kurz - - Po ukončení kurzu se obdrží certifikát o absolvování - - Zkouška -
10.000 Kč/kurz
Dotaz ke kurzu pro UP

(Termín bude upřesněn)
Třebíč - Vysočina kraj, Tkalcovská 16 67401

MASÉR pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví - rekvalifikační kurz (rekvalifikační kurz)- Kurz je akreditován - - Rekvalifikační kurz - - Po ukončení kurzu se obdrží certifikát o absolvování - - Zkouška -
10.000 Kč/kurz
Dotaz ke kurzu pro UPDalší naše kurzy a školení


Termín kurzu není k dispozici nebo vám nevyhovuje vypsaný termín? Můžete vložit a o novém termínu kurzu Vás budem informovat


Hledat podobné kurzy: | MASÉR | pro | sportovní | rekondiční | masáže | mimo | oblast | zdravotnictví | rekvalifikační | kurz
 Pořadatel kurzu: MANOV s.r.o.

Pořádáním akreditované kurzy, mezi které patří kurzy pro kosmetičky, manikérky, pedikérky, kadeřnice či maséry a masérky. Dále nabízíme služby: Kadeřnictví, kosmetiky, body styling, masáže, vizážistika, pedikúra, manikúra.

Nabízíme kvalitní a profesionální kadeřnické služby, vždy dle přání a nálady zákazníka. Při každé návštěvě Vám poskytneme odbornou konzultaci, poradíme jak pečovat o vlasy a pomůžeme Vám zvolit nejvhodnější výrobky vlasové kosmetiky [Goldwell, Black a Subrína]. V oblasti body stylingu nabízíme služby na modelaci těla a vypínání pokožky nejmodernějšími přístroji. U nás si můžete vychutnat také masáž celého těla a zakoupit masážní přípravky.

Jako doplněk nabízíme služby vizážistky. Nezapomínáme ani na péči o nohy a ruce. Naše služby manikérky a pedikérky oceňuje řada zákaznic. Nabízíme nehtové modeláže biogely, japonskou manikúru, lakování a nastavování nehtů... V nabídce služeb pedikúry nabízíme tzv. „Mokrou pedikúru“. Zároveň nabízíme na nohou modelaci nehtů UV-gelem [francouzská pedikúra a různé zdobení nehtů]. Jako doplněk provádíme parafínové zábaly. Naše kosmetické studio nabízí kvalitní kosmetické služby za přístupné ceny s použitím špičkových kosmetických přístrojů a značkové německé kosmetiky Etre Belle. Nabízíme také dárkové poukazy na odběr všech našich služeb.
Taková konstelace kosmetických a wellness služeb na jedné adrese stojí za návštěvu. Rádi Vás přivítáme v našem salonu v Třebíči na Tkalcovské ulici č. 16.

Kosmetické studio Maja – Třebíč, Vysočina se od roku 2016 přejmenovalo na: MANOV s.r.o.

...dále viz: MANOV s.r.o.
 


 

Dotaz ke kurzu


Dotaz ke kurzu MASÉR pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví - rekvalifikační kurz
text dotazu,
ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě
pro kontrolu zadejte znovu Váš email
Vaše jméno     a příjmení
Vložte potvrzovací kód Vložte číslo            

Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku (antispam)
 
URL kurzu:


Zkrácený odkaz na kurz:
http://www.rekvalifikacni.info/kurz-32723


Sdílet:       G+   Tw   fb

Podobné kurzy

MASÉR pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví - rekvalifikační kurz


 • Červen 2024 Třebíč - MASÉR pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví - rekvalifikační kurz MANOV s.r.o.

 • Červenec 2024 Třebíč - MASÉR pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví - rekvalifikační kurz MANOV s.r.o.

 • Srpen 2024 Třebíč - MASÉR pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví - rekvalifikační kurz MANOV s.r.o. •  

  Rekvalifikační kurzy a/nebo školení


  Rekvalifikační kurzy | Manažerské kurzy | Komunikační a prezentační dovednosti | Obchod a prodejní dovednosti, logistika | Personalistika a osobnostní rozvoj | Marketingové kurzy | Účetní a daňové kurzy, mzdy a pojištění | Finanční kurzy | VŠ studium, BBA, MBA programy | Systémy řízení a ISO | Právo a legislativa | Počítačové a IT kurzy | Kancelářský software | Programování | Počítačová grafika | Podnikové informační systémy | Počítačové sítě | Zpracování dat | Virtualizace | Technické kurzy, doprava | Stavebnictví, nemovitosti, reality | Školství, zdravotnictví a sociální oblast | Jazykové kurzy | Sport, umění a ostatní kurzy

   

  Registrace nové školící firmy


  Registrace nové školící firmy a/nebo vzdělávací instituce ZDARMA
   

  REKVALIFIKAČNÍ-KURZY.info


  MENU # seznam kurzu Termíny kurzů, školení | rekvalifikace poptávka Seznam poptávek kurzů | rekvalifikace seznam firem Seznam školících firem a institucí | SLEVA Zlevněné kurzy

   


  rekvalifikacni-kurzy.info 2009 - 2024 | Kontakt | Tel.: 775 193 488 | Zatelefonujeme vám zpět - vraťte se ke kurzu a klikněte na odkaz: VYŽÁDÁNÍ KONTAKTU
  CZ 617 00 Brno, Potoční 8, eMail: info(at)rekvalifikacni-kurzy.info