REKVALIFIKACNI-KURZY.info

Kurzy, školení, semináře a/nebo rekvalifikace # LEPENI FOLII NA KAROSERIE AUTOMOBILU REKVALIFIKACNI KURZ

 
## Akreditovaný rekvalifikační kurz ##  
Rekvalifikační-kurzy.info | lepení folií, technické kurzy | Rekvalifikační kurzy | Operační systémy > Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurz

Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurzCena kurzu:
    ... bez DPH: 35.500 Kč/kurz
    ... včetně DPH: 42.955 Kč/kurz


Rekvalifikační kurs LEPENÍ 3D WRAP fólií na KAROSERIE automobilu [celopolep a částečný polep vozidla fóliemi určenými pro polep karoserie, reklama na vozidle, folie na kroserie, folie namísto laku, reklama na auto] ... © TRIESTE,a.s.
 
Přihláška na kurz & termín:
Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurz

Téma kurzu: lepení folií, technické kurzy, Rekvalifikační kurzy, Operační systémy, ,

Určeno pro ...

Rekvalifikační kurs je určen pro začátečníky, kteří se chtějí věnovat ať již profesionálně polepům aut. Cílová skupina: Reklamní agentury, prodejci vozidel, autobazary, autosalony, OSVČ, pracovníci STK, veřejnost se zájmem hobby.

Profil absolventa:

Absolvent rekvalifikačního kursu získá vzdělání v oboru s profilem získaných dovedností:
Absolvent programu je schopen samostatné práce potažení karoserie osobních a nákladních vozidel. Umí nalepit všechny díly karoserie dílu s různým zakřivením a umí bez vad tvarovat a nalepit různé tloušťky folií, válcované, lité,3D Wrap, polymerické folie různých výrobců. Doba montáže na celé vozidlo nepřesáhne 16 hodin.
Umí zacházet s horkovzdušnou  pistolí, orientuje se v pracovním nářadí tak, aby pro různé typy vozidel a jednotlivé díly zvolil optimální pracovní možné postupy.
Umí vystavit předávací protokol tak, aby byl podkladem pro přepis barvy laku příslušného orgánu.
Umí rozpoznat materiály a jejich rozlišení – vhodné pro reklamní účely a pro tisk, materiály vhodné pro řezanou reklamu, materiály pro potažení karoserie namísto laku.

Přednáší ...

TRIESTE


Program kurzu, obsah studia ...

Lepení folií na automobily [celopolep a částečný polep vozidla foliemi určenými pro polep karoserie]
Skládá se z krátké praktické části a poté intenzivní výuky praktického lepení s lektorem, celodenně po dobu jednoho týdne [minimálně] formou velmi intenzivní celodenní výuky od 8-17 hodin.

V teoretické části se seznámíte formou přednášky a prezentace s různými materiály [folie na karoserie a interiér] od jednobarevných folií , karbonových folií až po grafický potištěné folie. Budou popsány jednotlivé techniky lepení, použití tekutin k aplikaci a vhodnost aplikačního nářadí.

V praktické části, která je převažující části z hlediska časového se naučíte polepit auto a prakticky si vyzkoušíte různé lepící techniky s různými materiály. Budete pracovat s foliemi na karoserii a to zejména na obtížných a problematických částech vozidla, a také budete pracovat s foliemi, které slouží k polepu interieru.

Závěrečná zkouška
Kurs je zakončen testem odborné znalosti a odbornou zkouškou z části praktické i odborné.

Absolvent rekvalifikačního kursu získá vzdělání v oboru s profilem získaných dovedností: Absolvent programu je schopen samostatné práce potažení karoserie osobních a nákladních vozidel . Umí nalepit všechny díly karoserie dílu s různým zakřivením a umí bez vad tvarovat a nalepit různé tloušťky folií, válcované, lité,polymerické folie různých výrobců. Doba montáže na celé vozidlo nepřesáhne 16 hodin. Umí zacházet s horkovzdušnou foukací pistolí,horkoplamenem, orientuje se v pracovním nářadí tak, aby pro různé typy vozidel a jednotlivé díly zvolil optimální pracovní možné postupy. Umí vystavit předávací protokol tak, aby byl podkladem pro přepis barvy laku příslušného orgánu. Umí rozpoznat materiály a jejich rozlišení – vhodné pro reklamní účely a pro tisk , materiály vhodné pro řezanou reklamu, materiály pro potažení karoserie namísto laku. Umí zacházet s pracovním strojem WR- umí jej složit a rozložit,dokonale ovládá jeho obsluhu při lepení jakékoliv folie na auto.


Další popis (úroveň, podmínky účasti, minimální znalosti) ...

Rekvalifikační kurs[ v rozsahu 18 hodin teoretické výuky a 82 hodin praktické výuky] a je zakončen písemným testem odborné znalosti a odbornou zkouškou. Po úspěšném absolvování a ověření dovedností získá absolvent Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

Výstupní doklad: Osvědčení o rekvalifikaci pro činnost ” Lepení folií na automobily ” s celostátní platností.
Kurs je pořádán s  akreditací Ministerstva školství ČR, tedy zároveň získáte vzdělání v oboru a tak se po absolvování kursu stanete osobou s legálním osvědčení lepení folií na karoserie vozidel.

Kurs je vyučování v prostorách TRIESTE ACADEMY - v odborných učebnách praktické a teoretické části:

Učebna teoretické výuky je vybavena plně funkční technikou k prezentaci, wifi zdarma, bezplatné využití-zapůjčení notebooku k zápisu, tablety pro grafické zpracování.

Učebna praktické výuky je vybavena tiskařským zařízení pro tisk specifické grafiky, školící místnosti jsou vybaveny trenažéry pro výuku [jednotlivé části aut] a k dipozici je pro dokonalý nácvik vozidlo určené pro lepení.

BONUSY:
- trvalý kontakt na odborníky a poradenství „na telefonu“ zdarma
- po ukončení kursu je samozřejmostí získání velkoobchodních výhod spojenými s dodávkami materiálu trvale
- průběžné informování o dalších nových postupech instalací a zajímavostmi v oblasti lepení folií
- možnost zakoupení profesionálního intalačního nářadí
- rozšířený prodej instalačních kapalin
- možnost tisku grafiky na zakázku včetně zpracování grafického návrhu
- sledování aktuálních legislativních úprav v oboru


Cena školení obsahuje folie na lepení, kapaliny, nůž a běžné lepící pomůcky.
Po celou dobu kursu Vám nabídneme zdarma káva, vodu, občerstvení.


Informace o rekvalifikaci

akreditace REKVALIFIKAČNÍ kurz, tento kurz je akreditován
- Pro možnost získaní živnostenského listu je vhodné se v případě jakéhokoliv rekvalifikačního kurzu informovat na místním živnostenském úřadu.
- V případě zájmu o vyplnění podkladů pro úřad práce, pošlete nezávaznou přihlášku. Viz 'Dotaz ke kurzu pro UP' v sekci termíny kurzu (níže).certifikat Účastník kurzu obdrží certifikát

zkouska Kurz je ukončen zkouškou

Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurz
Seznam kurzů & jednotlivých termínů


Termín kurzu
Místo konání
Rekvalifikační kurz a/nebo školení
Téma rekvalifikace
Akreditace - Certifikát - Zkouška
Cena
[včetně DPH]

[Přihláška]

(Termín bude upřesněn)
Zlín - Zlínský kraj, Bezručova 53 76001

Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurz (rekvalifikační kurz)


(termín kurzu bude upřesněn)
- Kurz je akreditován - - Rekvalifikační kurz - - Po ukončení kurzu se obdrží certifikát o absolvování - - Zkouška -
42.955 Kč/kurz
Dotaz ke kurzu pro UP

(Termín bude upřesněn)
Zlín - Zlínský kraj, Bezručova 53 76302


Podobný kurz - jiná cena, jiný obsah
Kurz lepení folií na okna aut – tónování autoskel vč. zkoušky [Jednodenní školení] (kvalifikační kurz)
8:30 -16:00

[PODOBNÝ KURZ] Školení jednodenní je určeno pro získání statusu montážního pracoviště [9-15 hodin 1 den], předpokládá se úplná znalost lepení s tolerancí malých chyb, které lze v krátké praxi doučit. Složení zkoušky znalosti vyhlášky MDČR a odborná zkouška. U účastníků tohoto školení se předpokládá, že umí nalepit všechna skla [včetně zadního] s tím, že si mohou tyto dovednosti v rámci školení zdokonalit a hlavně zrychlit. Případně za účasti lektora odstranit drobné nedostatky ve své práci. Velkou část školení obsahuje teorie, ve které se vyučuje znalost vyhlášky v ČR a předpisů v EU. Zpravidla s účastní ti, kteří si již osvojili lepení v minimálním rozsahu 20-ti aut. Není vhodní pro úplné začátečníky. Po zakončení kursu obdrží absolvent Certifikát o proškolení a současně se registruje jako Montážní pracoviště.

Termíny: na dotaz
* Každému účastníkovi se věnujeme individuelně v praktické části.

- Kurz je akreditován - - Kvalifikační kurz - - Po ukončení kurzu se obdrží certifikát o absolvování - - Zkouška -
7.000 Kč/kurzPodobný kurz - jiná cena, jiný obsah

(Termín bude upřesněn)
Zlín - Zlínský kraj, Bezručova 53 76302


Podobný kurz - jiná cena, jiný obsah
Kurz lepení folií na okna aut – tónování autoskel vč. zkoušky [2 dny] - Dvoudenní kurz (kvalifikační kurz)
8:00 - 17:00

[PODOBNÝ KURZ] Školení dvoudenní je určeno pro získání statusu montážního pracoviště, předpokládá se manuální zručnost a je vhodné pro techniky, kteří mají za sebou několik nalepených oken anebo alespoň ví něco o lepení folií. Dvoudenní školení se vypisují i pro začátečníky, kdy v jednotlivých krocích dojde ke zvládnutí technologického postupu lepení a poté převážně v praktické části se učí výukou opakovaného lepení .


- Kurz je akreditován - - Kvalifikační kurz - - Po ukončení kurzu se obdrží certifikát o absolvování - - Zkouška -
12.000 Kč/kurzDvoudenní kurz

Podobný kurz - jiná cena, jiný obsah

(Termín bude upřesněn)
Zlín - Zlínský kraj, Bezručova 53 76302


Podobný kurz - jiná cena, jiný obsah
Kurz lepení folií na okna aut – tónování autoskel vč. zkoušky [Jednodenní školení] (kvalifikační kurz)
8:30 -16:00

[PODOBNÝ KURZ] Školení jednodenní je určeno pro získání statusu montážního pracoviště [9-15 hodin 1 den], předpokládá se úplná znalost lepení s tolerancí malých chyb, které lze v krátké praxi doučit. Složení zkoušky znalosti vyhlášky MDČR a odborná zkouška. U účastníků tohoto školení se předpokládá, že umí nalepit všechna skla [včetně zadního] s tím, že si mohou tyto dovednosti v rámci školení zdokonalit a hlavně zrychlit. Případně za účasti lektora odstranit drobné nedostatky ve své práci. Velkou část školení obsahuje teorie, ve které se vyučuje znalost vyhlášky v ČR a předpisů v EU. Zpravidla s účastní ti, kteří si již osvojili lepení v minimálním rozsahu 20-ti aut. Není vhodní pro úplné začátečníky. Po zakončení kursu obdrží absolvent Certifikát o proškolení a současně se registruje jako Montážní pracoviště.

Termíny: na dotaz
* Každému účastníkovi se věnujeme individuelně v praktické části.

- Kurz je akreditován - - Kvalifikační kurz - - Po ukončení kurzu se obdrží certifikát o absolvování - - Zkouška -
7.000 Kč/kurzPodobný kurz - jiná cena, jiný obsah

(Termín bude upřesněn)
Zlín - Zlínský kraj, Bezručova 53 76001

Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurz (rekvalifikační kurz)


(termín kurzu bude upřesněn)
- Kurz je akreditován - - Rekvalifikační kurz - - Po ukončení kurzu se obdrží certifikát o absolvování - - Zkouška -
42.955 Kč/kurz
Dotaz ke kurzu pro UP

(Termín bude upřesněn)
Zlín - Zlínský kraj, Bezručova 53 76302


Podobný kurz - jiná cena, jiný obsah
Kurz lepení folií na okna aut – tónování autoskel vč. zkoušky [2 dny] - Dvoudenní kurz (kvalifikační kurz)
8:00 - 17:00

[PODOBNÝ KURZ] Školení dvoudenní je určeno pro získání statusu montážního pracoviště, předpokládá se manuální zručnost a je vhodné pro techniky, kteří mají za sebou několik nalepených oken anebo alespoň ví něco o lepení folií. Dvoudenní školení se vypisují i pro začátečníky, kdy v jednotlivých krocích dojde ke zvládnutí technologického postupu lepení a poté převážně v praktické části se učí výukou opakovaného lepení .


- Kurz je akreditován - - Kvalifikační kurz - - Po ukončení kurzu se obdrží certifikát o absolvování - - Zkouška -
12.000 Kč/kurzDvoudenní kurz

Podobný kurz - jiná cena, jiný obsah

(Termín bude upřesněn)
Zlín - Zlínský kraj, Bezručova 53 76302


Podobný kurz - jiná cena, jiný obsah
Kurz lepení folií na okna aut – tónování autoskel vč. zkoušky [2 dny] - Dvoudenní kurz (kvalifikační kurz)
8:00 - 17:00

[PODOBNÝ KURZ] Školení dvoudenní je určeno pro získání statusu montážního pracoviště, předpokládá se manuální zručnost a je vhodné pro techniky, kteří mají za sebou několik nalepených oken anebo alespoň ví něco o lepení folií. Dvoudenní školení se vypisují i pro začátečníky, kdy v jednotlivých krocích dojde ke zvládnutí technologického postupu lepení a poté převážně v praktické části se učí výukou opakovaného lepení .


- Kurz je akreditován - - Kvalifikační kurz - - Po ukončení kurzu se obdrží certifikát o absolvování - - Zkouška -
12.000 Kč/kurzDvoudenní kurz

Podobný kurz - jiná cena, jiný obsah

(Termín bude upřesněn)
Zlín - Zlínský kraj, Bezručova 53 76001

Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurz (rekvalifikační kurz)


(termín kurzu bude upřesněn)
- Kurz je akreditován - - Rekvalifikační kurz - - Po ukončení kurzu se obdrží certifikát o absolvování - - Zkouška -
42.955 Kč/kurz
Dotaz ke kurzu pro UP

(Termín bude upřesněn)
Zlín - Zlínský kraj, Bezručova 53 76302


Podobný kurz - jiná cena, jiný obsah
Kurz lepení folií na okna aut – tónování autoskel vč. zkoušky [Jednodenní školení] (kvalifikační kurz)
8:30 -16:00

[PODOBNÝ KURZ] Školení jednodenní je určeno pro získání statusu montážního pracoviště [9-15 hodin 1 den], předpokládá se úplná znalost lepení s tolerancí malých chyb, které lze v krátké praxi doučit. Složení zkoušky znalosti vyhlášky MDČR a odborná zkouška. U účastníků tohoto školení se předpokládá, že umí nalepit všechna skla [včetně zadního] s tím, že si mohou tyto dovednosti v rámci školení zdokonalit a hlavně zrychlit. Případně za účasti lektora odstranit drobné nedostatky ve své práci. Velkou část školení obsahuje teorie, ve které se vyučuje znalost vyhlášky v ČR a předpisů v EU. Zpravidla s účastní ti, kteří si již osvojili lepení v minimálním rozsahu 20-ti aut. Není vhodní pro úplné začátečníky. Po zakončení kursu obdrží absolvent Certifikát o proškolení a současně se registruje jako Montážní pracoviště.

Termíny: na dotaz
* Každému účastníkovi se věnujeme individuelně v praktické části.

- Kurz je akreditován - - Kvalifikační kurz - - Po ukončení kurzu se obdrží certifikát o absolvování - - Zkouška -
7.000 Kč/kurzPodobný kurz - jiná cena, jiný obsahDalší naše kurzy a školení


Termín kurzu není k dispozici nebo vám nevyhovuje vypsaný termín? Můžete vložit a o novém termínu kurzu Vás budem informovat


Hledat podobné kurzy: | Lepení | folií | karoserie | automobilů | Rekvalifikační | kurz
 Pořadatel kurzu: TRIESTE,a.s.

Rekvalifikační kursy probíhají opakovaně Termíny jsou vypisovány 1x měsíčně, v případě většího zájmu i mimo pevně daný termín. Pro mimozlínské uchazeče můžeme nabídnout levné ubytování a stravování po dobu kursu, stejně tak je možné i část výuky absolvovat v mimozlínských provozovnách.

JEDNÁ SE O VÝUKU, NEJEDNÁ SE O ŠKOLENÍ !!! Úhradu nákladů rekvalifikačního kursu lze žádát i u ÚP individuelním podáním žádosti o zařazení.

TRIESTE ACADEMY
* Lepení autofolií
* Lepení folií na automobily
* Lepení folií na okna ...dále viz: TRIESTE,a.s.
 


 

Dotaz ke kurzu


Dotaz ke kurzu Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurz
text dotazu,
ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě
pro kontrolu zadejte znovu Váš email
Vaše jméno     a příjmení
Vložte potvrzovací kód Vložte číslo            

Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku (antispam)
 
URL kurzu:


Zkrácený odkaz na kurz:
http://www.rekvalifikacni.info/kurz-10349


Sdílet:       G+   Tw   fb

Podobné kurzy

Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurz


 • Červenec 2024 Zlín - Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurz TRIESTE,a.s.

 • Srpen 2024 Zlín - Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurz TRIESTE,a.s.

 • Září 2024 Zlín - Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurz TRIESTE,a.s. •  

  Rekvalifikační kurzy a/nebo školení


  Rekvalifikační kurzy | Manažerské kurzy | Komunikační a prezentační dovednosti | Obchod a prodejní dovednosti, logistika | Personalistika a osobnostní rozvoj | Marketingové kurzy | Účetní a daňové kurzy, mzdy a pojištění | Finanční kurzy | VŠ studium, BBA, MBA programy | Systémy řízení a ISO | Právo a legislativa | Počítačové a IT kurzy | Kancelářský software | Programování | Počítačová grafika | Podnikové informační systémy | Počítačové sítě | Zpracování dat | Virtualizace | Technické kurzy, doprava | Stavebnictví, nemovitosti, reality | Školství, zdravotnictví a sociální oblast | Jazykové kurzy | Sport, umění a ostatní kurzy

   

  Registrace nové školící firmy


  Registrace nové školící firmy a/nebo vzdělávací instituce ZDARMA
   

  REKVALIFIKAČNÍ-KURZY.info


  MENU # seznam kurzu Termíny kurzů, školení | rekvalifikace poptávka Seznam poptávek kurzů | rekvalifikace seznam firem Seznam školících firem a institucí | SLEVA Zlevněné kurzy

   


  rekvalifikacni-kurzy.info 2009 - 2024 | Kontakt | Tel.: 775 193 488 | Zatelefonujeme vám zpět - vraťte se ke kurzu a klikněte na odkaz: VYŽÁDÁNÍ KONTAKTU
  CZ 617 00 Brno, Potoční 8, eMail: info(at)rekvalifikacni-kurzy.info