REKVALIFIKACNI-KURZY.info

Kurzy, školení, semináře a/nebo rekvalifikace # ZAKLADNI KURZ PRO INSTRUKTORY PILATES

 
## Kvalifikační kurz ##  
Rekvalifikační-kurzy.info | Sportovní aktivity > Základní kurz pro instruktory Pilates

Základní kurz pro instruktory Pilates - rekvalifikační kurzCena kurzu:
    ... 5.500 Kč/kurz - není DPH
    ... (kurz je osvobozený od DPH)


Program: Historie, principy, dýchání, pohyby těla, základní principy, sestava cviků pro začátečníky, specifika cvičení pro začátečníky, osobnost instruktora a jeho role. Cvičení Pilates pro děti, seniory, v a po období těhotenství. Jedná se o metodu Body Mind- propojení a vědomá souhra těla a mysli. Základní úroveň metody Pilates zahrnujícího cviky balančního, silového i strečinkového charakteru zaměřeného na odstranění svalových dysbalancí a vadného pohybového stereotypu, včetně vadného držení těla se zaměřením na správné dýchání a zapojení centra síly power house na podložce. ... © BP SPORT
 


Základní kurz pro instruktory Pilates

Téma kurzu: Sportovní aktivity, ,

Určeno pro ...

Využití osvědčení z Kurzu instruktora základního pilates
Výstup nabízeného kurzu pilates [pro úspěšné absolventy]: Osvědčení Instruktor základního pilates BP SPORT, které lze uplatnit v zaměstnaneckém poměru ve školské, zájmové a komerční organizaci [platnost licence je časově neomezená].
Pedagogickým pracovníkům po absolvování předmětného kurzu na vyžádání vydáváme akreditované osvědčení v rámci

Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy [platnost osvědčení je časově neomezená].
Samozřejmě získání brigády či zaměstnání instruktora pilates je možné vždy na základě jednání se zaměstnavatelem.
Formální odbornost vzdělávacího střediska: Naše vzdělávací instituce je držitelem platné akreditace Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR. Využití osvědčení Instruktor pilates z Nadstavbové zkoušky
Po zdárném splnění Nadstavbové zkoušky lze výsledné osvědčení Instruktor pilates uplatnit ve výše zmíněných oblastech jako v případě Kurzu instruktora základního pilates jednak v pozici zaměstnance [brigádně nebo v trvalém zaměstnaneckého poměru] nebo nezávisle v rámci Živnostenského oprávnění [také je nutné splnit další podmínky týkající se trestní bezúhonnosti a jiné] jako fyzická osoba podnikající [„Živnostník“] a v jiných formách podnikání - např. v rámci společnosti s ručeným omezeným a dalších.

Přednáší ...

Lektor: Akreditovaní lektoři


Program kurzu, obsah studia ...

Program: Historie, principy, dýchání, pohyby těla, základní principy, sestava cviků pro začátečníky, specifika cvičení pro začátečníky, osobnost instruktora a jeho role. Cvičení Pilates pro děti, seniory, v a po období těhotenství. Jedná se o metodu Body Mind- propojení a vědomá souhra těla a mysli. Základní úroveň metody Pilates zahrnujícího cviky balančního, silového i strečinkového charakteru zaměřeného na odstranění svalových dysbalancí a vadného pohybového stereotypu, včetně vadného držení těla se zaměřením na správné dýchání a zapojení centra síly power house na podložce. Osvědčení z Kurzu instruktora základního pilates Výstup nabízeného kurzu [pro úspěšné absolventy]: Osvědčení Instruktor základního pilates BP SPORT, které lze uplatnit v zaměstnaneckém poměru ve školské, zájmové a komerční organizaci [platnost licence je časově neomezená].

Osvědčení z Kurzu instruktora základního pilates
* Pedagogickým pracovníkům po absolvování předmětného kurzu na vyžádání vydáváme akreditované osvědčení v rámci

Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy „Základní kurz školní zdravotní tělesné výchovy se zaměřením na pilatesquot; [platnost osvědčení je časově neomezená].

Osvědčení Instruktor pilates z navazující Nadstavbové zkoušky – pro živnostenské oprávnění
*Výstupem navazující Nadstavbové zkoušky, která probíhá dle zásad Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, je odborná způsobilost – osvědčení: „Instruktor/instruktorka pilates“. Předmětný doklad o vzdělání dle Živnostenského zákona zajišťuje úspěšným absolventům získání živnostenského oprávnění [po naplnění dalších formálních podmínek – vyhovující trestní rejstřík, způsobilost k právním úkonům a jiné]. Oprávnění vystavovat předmětné osvědčení na základě popsané zkoušky bylo uděleno našemu vzdělávacímu středisku MŠMT. Nadstavbovou zkoušku je možné absolvovat po zdárném dokončení Kurzu instruktora základního pilates a po dosažení věku 18 let. Duplikáty osvědčení budou uloženy na MŠMT pro případ nutnosti opětovného vydaní.

Tematický obsah Nadstavbové zkoušky - Instruktor pilates
Otázky, proces zkoušky se řídí pokyny Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.
Tematické oblasti:
* Anatomie a fyziologie pohybové soustavy člověka
* Držení těla v polohách a pohybech a analýza pohybových stereotypů
* Obsah cvičebního programu pro lekci pilates
* Vysvětlení a předvedení cviků na podložce různých úrovní
* Vedení skupinové a individuální lekce pilates
* Modifikace cviků na podložce s využitím pomůcek
* Modifikace cviků pro specifické cvičence
* Poskytování informací o zdravém životním stylu, zdravé výživě a nápojích
* První pomoc při lekcích skupinového cvičení
* Bezpečnost a prevence úrazů při sportovních aktivitách
*
* navazující Nadstavbová zkouška je náročnější, než konečná zkouška Kurzu instruktora základního pilates.


Další popis (úroveň, podmínky účasti, minimální znalosti) ...

Podmínky a pravidla pro účast na kurzu instruktora základního pilates

Přijetí do kurzu instruktora pilates není kromě věku nijak omezeno. Školení instruktora pilates může absolvovat i účastník či účastnice mladší 18 let a po úspěšné účasti získá licenci. Osvědčení je možné následně plně využít až po dovršení věku 18 let. Pokud vyučuje svoje svěřence instruktor s licencí ve věkovém rozsahu 15 - 17 let, tak při výukovém procesu musí asistovat další absolvent kurzu základního instruktora pilates [případně kurzu cvičitele pilates], který je starší 18 let a převezme právní odpovědnost za svěřence. Je tedy možné stát se držitelem této licence a pak vyučovat i před dovršením věkové hranice 18 let, ale musí při výuce - cvičení dohlížet starší instruktor.

Předpokladem úspěšného absolvování kurzu pilates je určitá zkušenost v této oblasti. Doporučujeme před kurzem pilates absolvovat alespoň 10 lekcí v roli klienta. Podmínky a zásady pro absolvování Nadstavbové zkoušky

Nadstavbové zkoušky se lze zúčastnit po dosažení věku 18 let a po zdárném absolvování Kurzu instruktora základního pilates.


Informace o rekvalifikaci

akreditace Tento kurz je akreditován
- Pro možnost získaní živnostenského listu je vhodné se v případě jakéhokoliv kurzu informovat na místním živnostenském úřadu.

certifikat Účastník kurzu obdrží certifikát

Základní kurz pro instruktory Pilates
Seznam kurzů & jednotlivých termínů


Termín kurzu
Místo konání
Rekvalifikační kurz a/nebo školení
Téma rekvalifikace
Akreditace - Certifikát - Zkouška
Cena
[včetně DPH]

[Přihláška]

(Termín bude upřesněn)
Praha Praha 00000


Podobný kurz - jiná cena, jiný obsah
Základní kurz pro instruktory aerobiku - na jaře 2024 v Praze (kvalifikační kurz)


[PODOBNÝ KURZ] Instruktor aerobiku, licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Akreditace MŠMT.Místo konání: Praha 10 Petrovice [Tělocvična se zrcadly]

školení - 4 dny, které je rozděleno do 2 bloků.
- Kurz je akreditován - - Kvalifikační kurz - - Po ukončení kurzu se obdrží certifikát o absolvování -
4.900 Kč/kurzna jaře 2024 v Praze

Podobný kurz - jiná cena, jiný obsahDalší naše kurzy a školení


Termín kurzu není k dispozici nebo vám nevyhovuje vypsaný termín? Můžete vložit a o novém termínu kurzu Vás budem informovat


Hledat podobné kurzy: | Základní | kurz | pro | instruktory | Pilates
 Pořadatel kurzu: BP SPORT

Vzdělávací a sportovní středisko SPORT BP je organizací, která se zabývá školení m instruktorů a samotnou výukou v různých sportovních disciplínách. Zároveň se věnuje outdoorovým kurzům pro nejrůznější organizace. Kurzy SPORT BP jsou přístupné pro nejširší veřejnost a licenci či dovednosti lze uplatnit ve všech sférách – školní, zájmové nebo komerční. Instruktorské sportovní školení a výukové kurzy zajišťuje kvalitní skupina lektorů, která vzešla z bývalého Pedagogického centra v Českých Budějovicích a dříve Krajského pedagogického ústavu. Činnost SPORT BP je právně ukotvena na základě akreditovaného pracoviště Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy České republiky a akreditacemi v různých sportovních disciplínách. Pro každý sport máme v našem lektorském týmu odborníka, který má zkušenosti ze závodní podobou konkrétní disciplíny. Vedle toho disponujeme lektory ze zkušenostmi z výuky daného sportu. Jsme přesvědčeni, že zkušenosti ze závodního sportu a praxe ve výuce se vzájemně velmi dobře doplňují. Vedle školení v oblasti sportu se zabýváme dalšími sportovními aktivitami. Outdoorové kurzy realizuje tým odborníků, který má v této oblasti dlouholeté zkušenosti pořádáním akcí v této oblasti. Naše akce vychází s individuálních požadavků konkrétní společnosti. Aktivity jsou zaměřeny jednak na konkrétní sportovní disciplíny a na akce, které se zaměřují na kolektiv zaměstnanců konkrétní společnosti.V naší činnosti převažují zejména zejména teambuildingové sportovní programy. ...dále viz: BP SPORT
 


 

Dotaz ke kurzu


Dotaz ke kurzu Základní kurz pro instruktory Pilates
text dotazu,
ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě
pro kontrolu zadejte znovu Váš email
Vaše jméno     a příjmení
Vložte potvrzovací kód Vložte číslo            

Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku (antispam)
 
URL kurzu:


Zkrácený odkaz na kurz:
http://www.rekvalifikacni.info/kurz-6976


Sdílet:       G+   Tw   fb

Podobné kurzy

Základní kurz pro instruktory Pilates - rekvalifikační kurz 

Poslední zprávy z oblasti vzdělávání & studia & rekvalifikace


 

Rekvalifikační kurzy a/nebo školení


Rekvalifikační kurzy | Manažerské kurzy | Komunikační a prezentační dovednosti | Obchod a prodejní dovednosti, logistika | Personalistika a osobnostní rozvoj | Marketingové kurzy | Účetní a daňové kurzy, mzdy a pojištění | Finanční kurzy | VŠ studium, BBA, MBA programy | Systémy řízení a ISO | Právo a legislativa | Počítačové a IT kurzy | Kancelářský software | Programování | Počítačová grafika | Podnikové informační systémy | Počítačové sítě | Zpracování dat | Virtualizace | Technické kurzy, doprava | Stavebnictví, nemovitosti, reality | Školství, zdravotnictví a sociální oblast | Jazykové kurzy | Sport, umění a ostatní kurzy

 

Registrace nové školící firmy


Registrace nové školící firmy a/nebo vzdělávací instituce ZDARMA
 

REKVALIFIKAČNÍ-KURZY.info


MENU # seznam kurzu Termíny kurzů, školení | rekvalifikace poptávka Seznam poptávek kurzů | rekvalifikace seznam firem Seznam školících firem a institucí | novinky Novinky a zprávy | SLEVA Zlevněné kurzy

 


rekvalifikacni-kurzy.info 2009 - 2023 | Kontakt | Tel.: 775 193 488 | Zatelefonujeme vám zpět - vraťte se ke kurzu a klikněte na odkaz: VYŽÁDÁNÍ KONTAKTU
CZ 617 00 Brno, Potoční 8, eMail: info(at)rekvalifikacni-kurzy.info